MEG UV Ink od 2001 roku

Naturalny kolor Naturalny świat

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.
Im Online Czat teraz

Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.

1 2 3
Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.
MEG Shenzhen office

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : MEG
Ilość pracowników : 90~100
Rok założenia : 2001
pc Export : 70% - 80%
Shenzhen Meilianxing Technology CO., Ltd. jest flagowym przedsiębiorstwem zajmującym się farbami drukarskimi w Chinach, przedsiębiorstwami o wysokich technologiach z największym centrum badawczo-rozwojowym, centrum produkcyjnym, centrum sprzedaży i centrum obsługi posprzedażnej. Farby MEG utwardzają światłem UV od 2001 roku, zawsze kładą nacisk na koncepcję ochrony środowiska poprzez zachęty kapitałowe do wchłonięcia partii talentów w produkcji, technice i zarządzaniu, zapewniając idealne rozwiązanie do drukowania z dużym doświadczeniem.

Od ponad dziesięciu lat firma MEG koncentruje się na kontroli jakości, wprowadziła zaawansowane systemy produkcji atramentów UV i urządzenia testujące, aby jeszcze bardziej usprawnić system zarządzania jakością i jakością firmy, obecnie ma już ponad 1000 odmian druku offsetowego, sitodruk, fleksografię drukowanie lub druk wklęsły.

Po długotrwałym rozwoju i rozwoju, MEG jest pierwszą firmą farbującą UV w kraju, która jest notowana na giełdzie (kod giełdowy 871919), oraz wydatki na druk 3D, żywica Jamghe jest szeroko stosowana w stomatologii, medycynie, biżuterii i lotnictwie itp.

Trzy bazy produkcyjne

Trzy międzynarodowe standaryzowane bazy produkcyjne (Shenzhen, Jiangxi, Huizhou) umożliwiają nam oferowanie wysokiej jakości i zróżnicowanych produktów na czas, roczna produkcja ponad 3.500 ton.

Patent na wynalazek

To główny sekret, dlaczego nasze tusze UV ​​są tak wysokiej jakości jak zawsze, mamy specjalną recepturę, a sposób produkcji jest opatentowany.

Kontrola jakości

Poprzez międzynarodową certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015 i testujemy każdą produkcję przed pakowaniem w celu zapewnienia jakości.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.

Osoba kontaktowa: Miss. Miya He

Tel: +86-15017594973

Faks: 86-755-27323393

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)