MEG UV Ink od 2001 roku

Naturalny kolor Naturalny świat

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.

Im Online Czat teraz

Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.

1 2 3 4 5 6 7
Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.
MEG Shenzhen office wystawa

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : MEG
Ilość pracowników : 90~100
Coroczne wyprzedaże : 500000-800000
Rok założenia : 2001
pc Export : 30% - 40%
Shenzhen Meilianxing Technology CO., Ltd. jest flagowym przedsiębiorstwem zajmującym się farbami drukarskimi w Chinach, przedsiębiorstwami o wysokich technologiach z największym centrum badawczo-rozwojowym, centrum produkcyjnym, centrum sprzedaży i centrum obsługi posprzedażnej. Farby MEG utwardzają światłem UV od 2001 roku, zawsze kładą nacisk na koncepcję ochrony środowiska poprzez zachęty kapitałowe do wchłonięcia partii talentów w produkcji, technice i zarządzaniu, zapewniając idealne rozwiązanie do drukowania z dużym doświadczeniem.

Od ponad dziesięciu lat firma MEG koncentruje się na kontroli jakości, wprowadziła zaawansowane systemy produkcji atramentów UV i urządzenia testujące, aby jeszcze bardziej usprawnić system zarządzania jakością i jakością firmy, obecnie ma już ponad 1000 odmian druku offsetowego, sitodruk, fleksografię drukowanie lub druk wklęsły.

Po długotrwałym rozwoju i rozwoju, MEG jest pierwszą firmą farbującą UV w kraju, która jest notowana na giełdzie (kod giełdowy 871919), oraz wydatki na druk 3D, żywica Jamghe jest szeroko stosowana w stomatologii, medycynie, biżuterii i lotnictwie itp.

Trzy bazy produkcyjne

Trzy międzynarodowe standaryzowane bazy produkcyjne (Shenzhen, Jiangxi, Huizhou) umożliwiają nam oferowanie wysokiej jakości i zróżnicowanych produktów na czas, roczna produkcja ponad 3.500 ton.

Patent na wynalazek

To główny sekret, dlaczego nasze tusze UV ​​są tak wysokiej jakości jak zawsze, mamy specjalną recepturę, a sposób produkcji jest opatentowany.

Kontrola jakości

Poprzez międzynarodową certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015 i testujemy każdą produkcję przed pakowaniem w celu zapewnienia jakości.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.

Osoba kontaktowa: Miss. Miya He

Tel: +86-15017594973

Faks: 86-755-27323393

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)